Programmering

Programmering Veluwezoom FM

Maandag
04.00u –
Voor dag en dauw | Ron Selles
07.00u – Wakker zonder wekker | Wisselende presentatoren
09.00u –
De Stedendriehoek draait door | Tim Schell
12:00u –
Sandwich | Peter de With
13.00u –
Lunchupdate (Reportages) | Verschillende verslaggevers
14.00u –
Afslag Veluwezoom | Jesse Sprikkelman
18.00u –
De hits van je avond | Bas Lageschaar
19.00u –
Non stop

Dinsdag
04.00u – Voor dag en dauw | Ron Selles
07.00u –
Wakker zonder wekker | Wisselende presentatoren
09.00u –
De Stedendriehoek draait door | Tim Schell
12:00u –
Sandwich | Peter de With
13.00u –
Lunchupdate (Reportages) | Verschillende verslaggevers
14.00u –
Afslag Veluwezoom | Jesse Sprikkelman
18.00u –
De hits van je avond | Bas Lageschaar
19.00u –
Non stop

Woensdag
04.00u – Voor dag en dauw | Ron Selles
07.00u –
Goedemorgen Stedendriehoek | Charlene Berkhout
09.00u –
De Stedendriehoek draait door | Tim Schell
12:00u –
Sandwich | Peter de With
13.00u –
Lunchupdate (Reportages) | Verschillende verslaggevers
14.00u –
Afslag Veluwezoom | Jesse Sprikkelman
18.00u –
De hits van je avond | Bas Lageschaar
19.00u –
Non stop
20.00u – Mo’j is luusteren | Martien Kobussen (herhaling) (vanaf 13 september 20-22 uur: Michel’s Stoffige Platenkast | Michel Verbeek)
22.00u –
Non stop

Donderdag
04.00u –
Voor dag en dauw | Ron Selles
07.00u –
Wakker zonder wekker | Wisselende presentatoren
09.00u –
De Stedendriehoek draait door | Tim Schell
12:00u –
Sandwich | Peter de With
13.00u –
Lunchupdate (Reportages) | Verschillende verslaggevers
14.00u –
Afslag Veluwezoom | Jesse Sprikkelman
18.00u –
De hits van je avond | Bas Lageschaar
19.00u –
HetNieuwsVanDeRegio | Yvonne Hofman
21.00u –
Donder en Bliksem | Gert-Jan van Dijk
23.00u –
Non stop

Vrijdag
04.00uVoor dag en dauw | Ron Selles
07.00u –
Wakker zonder wekker | Wisselende presentatoren
09.00u –
De Stedendriehoek draait door | Tim Schell
12:00u –
Sandwich | Peter de With
13.00u –
Lunchupdate (Reportages) | Verschillende verslaggevers
14.00u –
Afslag Veluwezoom | Jesse Sprikkelman
18.00u –
De hits van je avond | Bas Lageschaar
19.00u –
Non stop

Zaterdag
07.00u – Veluwezoom wordt wakker | Jesse Sprikkelman
10.00u –
Mo’j is luusteren | Martien Kobussen
12.00u –
Hits From The Heartland | Camille Janszen
14.00u –
Weekendupdate (Reportages) | Verschillende verslaggevers
15.00u –
De hits van je weekend | Ron Selles
21.00u –
Donder en Bliksem | Gert-Jan van Dijk (herhaling)
23.00u –
Non stop

Zondag
07.00u – Veluwezoom wordt wakker | Jesse Sprikkelman
10.00u –
Dubbelop | Ko Peelen
11.00u –
De Muziekexpress | Jan Bannink
14.00u –
Weekendupdate (Reportages) | Verschillende verslaggevers
15.00u –
De hits van je weekend | Ron Selles
17.00u –
Terug in de tijd | Wim Borg en Hans Westerink
19.00u –
Kerkdienst PKN / RKK
21.00u –
Non stop