Wedstrijdinformatie KV Mélynas november

Uitslagen 11 en 12 november:

  • ’t Overschotje 1                                                 –             Mélynas 1                                         16          –             16
  • SEV 2                                                                –             Mélynas 2                                         20          –             15
  • AKC (A) 4                                                          –             Mélynas 3                                         16          –             15
  • Wesstar 1                                                          –             Mélynas 4                                         8             –             5
  • EKC Nääs 4                                                      –             Mélynas 5                                         13          –             11
  • Kesteren A1                                                      –             Mélynas A1                                      8             –             5
  • Apeldoorn D2                                                    –             Mélynas D1                                      8             –             4
  • Devinco E3                                                       –             Mélynas E1                                       3             –             4

Programma zaterdag 18 november:

  • Mélynas 2                                                       –             Oost Arnhem 4                                  12.10 uur De Bhoele
  • Mélynas A1                                                     –             Noviomagum A2                               11.00 uur De Bhoele
  • Mélynas C1                                                     –             Devinco C3                                       10.00 uur De Bhoele
  • Mélynas E1                                                     –             KVZ E2                                              09.00 uur De Bhoele

Programma zondag 19 november:

  • Mélynas 1                                                       –             Vakgericht 1                                      16.20 uur De Bhoele
  • Mélynas 4                                                       –             DLKV 2                                              14.00 uur De Bhoele
  • Mélynas 5                                                       –             EKCA/CIBOD 5                                 15.10 uur De Bhoele

http://www.kvmelynas.nl/

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *