Wedstrijdinformatie KV Mélynas

Uitslagen 13 en 14 januari:

  • Mélynas 1                          –             ‘t Overschotje 1                                            10          –             9
  • Mélynas 2                          –             SEV 2                                                           20          –            16
  • Mélynas 3                          –             AKC (AL) 4                                                   20          –            15
  • Mélynas 4                          –             Wesstar 1                                                     11           –            12
  • Mélynas 5                          –             Olympus ’58 4                                                7            –           10
  • Mélynas A1                       –             Kesteren A1                                                    4            –          12
  • Mélynas C1                       –             KVZ C4                                                          11            –          4
  • Mélynas D1                       –             Apeldoorn D2                                                 8             –          8
  • Mélynas E1                        –             Devinco E3                                                    6             –          2

Programma 17 januari :

  • Mélynas 1                                         –            Wiko 1                             Woensdag 20.00 uur De Bhoele

Programma 19 januari:

  • Noviomagum A2                             –             Mélynas A1                       Vrijdag 20.00 uur Nijmegen

Programma 20 januari:

  • KVZ E2                                           –             Mélynas E1                        10.00 uur Zutphen
  • Devinco C3                                     –             Mélynas C1                       15.00 uur Deventer
  • Oost Arnhem 4                                –             Mélynas 2                          15.40 uur Arnhem

Programma 21 januari:

  • Vakgericht 1                                    –             Mélynas 1                          14.30 uur Enschede
  • DLKV 2                                           –             Mélynas 4                          12.15 uur Didam
  • EKCA/CIBOD 5                               –             Mélynas 5                          14.05 uur Arnhem